Minust

Kui sa otsid rastapatside tegijat, soovid omale kauneid aafrikapäraseid punupatse või vajad patside teemal hüva nõu, siis oled minu arust just täpselt õiges kohas. Ma pesitsen tavaliselt Tallinnas, vahetevahel on võimalik sõita ka mujale Eestisse patse tegema või õpetama, aga see on kõik kokkuleppe küsimus. On olemas ka erinevad inimesed, kellega vahel koostööd teen ja kes on spetsialiseerunud erinevatele patsitüüpidele, nii et sõnastage oma soov täpselt, kui mulle kirjutad. Patsihoolduse ja -tegemise aegu broneerin AINULT E-POSTI teel, aga muudele küsimustele saab vastuseid ka telefonitsi.

NB! Patsimaja tegutseb hetkel kodustuudios.

MAALI
Maali on Patsimaja looja ja professionaalne rastapatside tegija. Ta teeb ja hooldab igasuguseid rastapatse, esimesed suuremad praktilised kogemused selles valdkonnas pärinevad aastast 2004 ja väiksemad isegi varem. Ei ole olemas dreadlock‘e, mida parandada ei saaks, ega juukseid, millest dreadlock’i ei saaks. Vaja on vaid õigeid vahendeid ning aega ja kannatlikku meelt, rastapatsid kasvavad nimelt aja ja armastusega ning loomulikult tuleb neid nunnutada ja nende eest hoolt kanda 🙂
Punupatsid, cornrow’d, afropatsid jmt ei ole Maalile samuti võõras teema, patse on punutud juba lapsest saati nii sõpradele kui ka hobustele.
Maali teeb ka käsitööd, erilisteks lemmikuteks on aafrika teema ning taaskasutus ja asjadele uue elu andmine.
Maali käsitöö e-poe leiab nii Facebookist märksõnaga MultiKulti Crafts ja internetist aadressilt https://www.etsy.com/shop/MultiKultiCrafts
Muid rasta-temaatika aksessuaare võib vaadata Facebooki albumist: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10204244570735019.1073741826.1250329054&type=1&l=851ddec435

Tellida saab kõiki neid asju ka meili teel maaliATreggae.ee ning Tallinnas saab kogu kraami kodustuudiost kätte ka ilma postikuluta.
Kuna Maali haldab käesolevat veebilehte, siis kõikide selleteemaliste küsimustega ning loomulikult rastapatside ja muude patside küsimustega võib julgelt kirjutada eesti ja inglise keeles aadressile maali(äT)reggae.ee või aru pärida telefonitsi +372 55508361.

Advertisements

4 Comments

  1. Hei 🙂 tegime semuga üksteisele ala aasta tagasi rastad aga minu omad on suhteliselt koledad 😀 sooviks hooldust või kas üldse annab nendega midagi teha, või äkki saan ise midagi teha.
    Päikest talvisesse detsembrisse 🙂

    1. Nagu näha, ei saa kommentaariumis kiireid vastuseid. Pakiliste küsimustega aitab hädast välja üks hea detailsete piltidega e-kiri.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s