Hinnakiri

Hinnakiri on kehtiv alates 1.märtsist 2019.

KODUSTUUDIO ASUKOHT / HOME STUDIO LOCATION:

Hooldekodu tee 7-4, sisse pääseb esimesest väravast – mine maja taha murukattega hoovi ja sisene kollasest uksest ning lase uksekella.

Maja juurde tuleb kesklinnast ühistransport buss nr.29 (peatus Iru Hooldekodu) ja 10 min. jalutuskäigu kaugusel on peatused Priisle, Ussimäe ja Reidumägi, kus liigub rohkem busse.

Broneerimiseks kirjutage e-kiri aadressile maaliATreggae.ee. Kui tuled Patsimajja esimest korda, saada pildid oma patsidest. Arvestama peaks hoolduse puhul 2-nädalase ooteajaga, suuremate patsitegemiste puhul ka kauem. Väga lühikesi 1-5 patsi tegemisi saab kiiremini. Broneeri pigem varem kui hiljem. Palun loe broneerimiseks vajalikku infot hinnakirja lõpust.

Rastapatside tegemine ühele peale kuni 8 tundi (ehk maksimaalselt ühe normaalse tööpäeva pikkus): 300€. Iga lisanduv ületund on 25€/h. Ainult 100% ettemaksuga töö.
*Making of dreadlocks for one head, until 8 hours (regular work hours): 300€, if longer, then each extra hour after that is 25€. Only 100% prepaid work.

Üksikute rastapatside tegemine kuni 1 tund (ehk 1-5 patsi teiste juuste vahele): 35€
*Making of single dreadlocks till 1 hour (meaning 1 to 5 locks between regular hair): 35€

Rastapatside hooldus:  25€/tund
Kui sinu viimasest Patsimajas tehtud hooldusest ei ole möödas rohkem kui 100 päeva, siis on sinu patsihoolduse hind 20€/tund. Broneeri varakult ja ainult meili teel!
*Dreadlocks maintenance: 25€/per hour
If no longer than 100 days have passed since your last maintenance in Patsimaja, then your price is 20€/per hour. Only e-mail bookings and sooner rather than later!

SOS rastahooldus: 50€/tund Garanteerin sulle hoolduseks aja 48 tunni jooksul peale ettemaksuarve tasumist. Ettemaksu suurus on 2 tunni hoolduse tasu ehk 100€. See arvestatakse hoolduse tasu sisse ja ülejäänud summa saab tasuda kohapeal sularahas. Kui aega läheb vähem kui 2 tundi, siis arvestatakse siiski 2-tunnise ajaga. SOS hoolduse aja tühistamisel vähemalt 12 tundi enne hoolduse algust tagastatakse 50% ettemaksu suurusest. Mittetulemisel või väiksema kui 12-tunnise etteteatamisega SOS-broneeringust loobumisel ettemaksu ei tagastata, sest sinu broneeringu aja tekitamiseks tehtud ümberkorraldused on mitmet moodi kulukad. Broneeringu tagab ainult ettemaksu õigeaegne tasumine. Palun kasuta broneerimiseks kehtivat e-maili, lisa kindlasti oma täisnimi ja telefoninumber ning ole mõlemal viisil ka kättesaadav.
Mõnikord võib ka juhtuda, et SOS hoolduse teenust ei ole sinu soovitud ajal võimalik pakkuda, ära siis pahanda.
*SOS maintenance: 50€/h I will guarantee you a time for maintenance within 48 hours after receiving the payment (you will get an invoice for 2 hours maintenance, 100€, to be prepaid. Payment confirms the booking.).

Cornrow punupatsid, lihtne sirgete patsidega: 50€. Ilma lisajuuste või muu materjalita.
*Cornrows, simple straight pattern: 50€. Without added hair or other material.

Cornrow punupatsid, keerulisem muster või lisamaterjaliga punumine: alates 60€, sõltub soengust. Soeng tuleb enne kokku leppida, selleks saada kas pilt, link pildile, joonistus vmt. Võib tekkida vajadus kasutada lisajuukseid, sel juhul lisandub hinnale materjalikulu.
*Cornrows, more complicated pattern, price starts from 60€, it depends on the pattern. You need to show the pattern or describe it via e-mail to make an appointment. In case additional hair is needed, the cost of the materials will be added.

Punupatsidega soeng lastele, kuni 6 patsi: hind alates 40€. Võimalik lisada juustesse värvilisi lõngu.
*Simple braids for children, up to 6 braids: price starts from 40€. Possible to braid with colorful yarns.

Patside tegemine sünnipäeval või muul üritusel, samuti käepaelte punumine: aeg ja hind kokkuleppel. Valikus on värvilised punupatsid, cornrowd ja festivalipatsid, soovi korral ka üksikud rastapatsid või värviliste lisamaterjalide kinnitamine juustesse. Käepaelte ja sõbrapaelte punumisvõimalusi on palju, lastele lihtsamad töötoad, suurtele soovi korral keerukamad.
*Doing different braids at private event: price and time is negotiable. Also doing braiding with different materials, workshops for making wristbands or friendship bracelets.

Afropatside tegemine kuni 8 tundi (normaalse tööpäeva pikkus), üks pea: 300€. Iga lisanduv ületund on 25€/h. Töö hind ei sisalda materjali. Materjal on vaja endal osta või tellida. Hetkel ma afropatse väga tihti ei tee ja kui ma ise ei saa teha, võin soovitada kolleegi.
*Long afrobraids, making up to 8 hours (regular work hours): 300€, if longer, then each extra hour after that is 25€. The price does not include the price of the material. Material needs to be ordered or bought by yourself.

Rastapatside pikenduste tegemisega Patsimaja hetkel ei tegele, kuid hooldame pikendustega patse küll ja kui sul on oma pikendused, siis mõnikord kinnitame ka. Palun saada oma olemasolevatest patsipikendustest pilt kah, kui tahad aega broneerida.
*We do not put extensions in dreadlocks right now, but we do the maintenance for the locks with extensions or artificial locks. Also, if you have your own extensions, we do connect them with your own hair if you wish.

Aegu broneeritakse AINULT meili teel: maali(aT)reggae.ee Nõu ja infot patside ning rasta käsitööesemete kohta saab küsida ka telefonitsi +372 55508361 (E-P 10.00-19.00). Kui ma olen autoga liikluses. võistlustel jne, siis ma telefonile ei vasta, aga meili loen tavaliselt 24h jooksul ikka.
*You can make an appointment ONLY via e-mail maali(aT)reggae.ee. If you have questions or wish to come over and see some rasta craft items, you can also call +372 55508361 (Mo-Sun 10am-7pm).

Kui esitad meili teel päringu ja soovid aega kinni panna patside tegemiseks/hoolduseks, siis ära raiska enda ja minu aega ning, palun, saada kohe pilt oma juustest/patsidest, kirjelda oma juukseid (pehmed, tugevad, katkevad vmt) ja täpsusta soovi, milliseid patse omale tahad (otsi internetist illustreeriv pilt), või mis muret teeb (mida hoolduses eelkõige tahad, kas juuri korda, patse tihkemaks vmt) muidu on väga raske sulle aega pakkuda. Erinevad juuksed ja erinevad soovid võtavad erineval määral aega ning see info aitab mul töö mahtu hinnata.
Anonüümsetele kirjadele võivad vastused tulemata jääda, sest mulle lihtsalt ei meeldi kirjad stiilis “kas patse saaks vä”, ilma igasuguse muu jututa. Kui inimene ei vaevu isegi täpsemalt küsima, siis mul ei ole ka isu oma väärtuslikku aega raisata ja üle küsida, et millistest patsidest siis jutt jne. Nii et lisa kindlasti viisakalt oma täisnimi ja kindlasti ka telefoninumber. Võib-juhtuda, et mõni hoolduse aeg vabaneb just järgmisel päeval ja siis ma ei saa sulle sellest teada anda, kui mul ei ole e-kirjas sinu telefoninumbrit.
Esmakordselt hooldusesse tulemisel saada pilt oma patsidest ja anna teada, kui pikad su patsid on ja kui palju neid on ning millal oli viimane hooldus ja kas kodus ise ka kuidagi oma patse hooldad. Kui sa seda ei tee, raiskad nii enda kui ka minu aega, sest seda infot on tarvis, et saaksin sulle sobivat aega pakkuda.
*When making an appointment to make fresh locks, please describe your hair (length, strong or soft structure, straight or curly etc) and your specific wishes (ends closed or open, how thin or fat locks you need etc). Otherwise it is fairly complicated to offer you suitable time. For maintenance appointment I need to know the length and amount of your locks. Also when was the last maintenance and if you take care of your locks in any way at home, too.

Kui kaua rastapatside tegemine aega võtab, see sõltub inimese juustest ja tema konkreetsetest soovidest. Keskmiselt võib öelda, et kulub kuskil 6-10 tundi. Kui juuksed on sirged või tugeva ja karmi struktuuriga, siis läheb pisut kauem, kui pehmete või lokkis juustega. Kui soovitakse saada väga peenikesi patse, siis läheb kauem, sest peenikesi patse on lihtsalt rohkem. Kui on soov jätta patsi otsad lahtiseks, siis läheb töö mõnevõrra  kiiremini ja patsid jäävad ka pikemad. Kui muidu jääb patsi pikkuseks umbes pool juuste esialgsest pikkusest, siis lahtiste otstega jääb pikkusest alles umbes kaks kolmandikku või enam. Juuste otste patsidesse toppimine võtab mõnevõrra kauem aega. Lühemate juustega läheb tavaliselt veidi kiiremini kui väga pikkade juustega, aga kui juuksed on jälle väga lühikesed, siis ei pruugi see nii olla, sest tuleb rohkem kinnitustööd teha, et lühikesed juuksed lukku jääksid.
*How long it will take to make dreadlocks depends on the material. Your hair, of course! With strong and straight structure it might take little longer than curly or soft hair. And of course long hair takes longer to make locks.
It also depends on what you need me to do. Thin locks take more time, because they are many. Keeping the ends open will give you little longer locks and save some time as well. Putting the ends inside the locks is a bit more time consuming.

Advertisements

4 Comments

  1. Tere! Sooviks tulla rastade hooldusesse.
    Nimelt probleem selles, et lasin teha rastad oma tuttaval ja nagu näha siis eriti hästi pole need tehtud kuna patsid on peas olnud natukene üle nädala aga juure juurest kuskil 5cm täiesti lahti ning kukla pealt ei hoia patsid üldse ilusti. Patsid endal kuskil poole selja peale.
    Äkki on võimalus välja aidata? 🙂

    1. Saada pilt oma patsidest ikka kohe meilile, kommentaariumis läheb info kaduma.

  2. Tere hedgel on pikkendused peas kas teie saate ka need maha. Vōtta. Jh kohe saaks ka patsid

    1. Ole hea ja kirjuta patsidega seotud murest veidi täpsemalt Patsimaja meilile.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s